Pavel Šrámek - Pirátský profil (zpět)

Narodil jsem se v Plzni v roce 1991, jsem ženatý a je mi 28 let. V tomto skvělém městě jsem vystudoval základní a střední školu. Od 19 let jsem jako voják z povolání trávil čas v Brně, Vyškově a Hradci Králové. Krátce jsem strávil na Univerzitě Obrany v Brně a Lékařské fakultě v Hradci Králové.
Pracuji na pozici designéra softwaru a jako živnostník pomáhám firmám podnikající převážně v IT.
U Pirátů jsem od roku 2016 a nyní jsem místopředsedou KS Plzeňský kraj a předsedou MS Plzeň.

Kontakty

E-mail:pavel.sramek@pirati.cz
Telefon:777300508

Více informací

Narodil jsem se v Plzni v roce 1991, jsem ženatý a je mi 28 let. V tomto skvělém městě jsem vystudoval základní a střední školu. Od 19 let jsem jako voják z povolání trávil čas v Brně, Vyškově a Hradci Králové. Krátce jsem strávil na Univerzitě Obrany v Brně a Lékařské fakultě v Hradci Králové. Rovněž jsem hrdý na to, že po dobu studia na medicíně jsem se mohl, v rámci mezinárodní asociace mediků, zúčastnit cesty do Jordánska, Palestiny a Izraele v roce 2004 v době probíhající války jsme mohli s ostatními mediky propagovat lidská práva a předat naši podporu v rámci mnoha aktivit.
Po ukončení mé kariéry v Armádě České republiky jsem začal podnikat jako obchodní zástupce pro Allianz pojišťovnu a zároveň se stal Social marketérem, inzerentem a realitním makléřem v jedné menší realitní kanceláři. Také jsem v té době začal studovat obor Právo a právní věda na Západočeské Univerzitě v Plzni. Po pár letech podnikání jsem se díky své praxi a zkušenostem dostal na pozici designéra softwaru a jako živnostník pomáhám firmám podnikající převážně v IT.
Ač stále mlád, mám bohaté zkušeností s prací s lidmi a dokážu se plně přizpůsobit novým výzvám a prostředím.
U Pirátů jsem od roku 2016 a nyní jsem místopředsedou KS Plzeňský kraj a předsedou MS Plzeň. Jsem hrdý na naše členy a na to, kam až jsme to dotáhli. Tímto děkuji, všem, kteří Pirátům pomohli až k současnému stavu, kdy Piráti jak v Plzni, tak v Plzeňském kraji fungují a odvádějí zodpovědně svou práci.
Jsem velmi pracovitý, komunikativní a ambiciózní. Práce s lidmi mě vyloženě baví, ale zároveň je to vždy výzva. Jsem hrdý na to, co vše jsme dokázali na poli plzeňského zastupitelstva. Díky této zkušenosti vím, že dostat se v kraji mezi již zakořeněné strany bude problematické, ale ne nemožné. Mám dost sil na to, aby se to povedlo. Věřím, že pod mým vedením budeme silná strana, která to dotáhne aspoň na druhého nejsilnějšího hráče v kraji. Máme dost sil nebýt vždy ti, co jsou v opozici. Můžeme na krajské úrovní dokázat, že politickou práci umíme vykonávat zodpovědně a kvalitně a lidé nám mohou věřit.
Piráti jsou strana, která mě, krom drobných škobrtnutí, nikdy nezklamala.