Tomáš Válek

pirátský medailonek

Tomáš Válek je Pirát ze Šumavy, člen Republikového výboru, místopředseda místního sdružení Prachaticko, předseda Komise předsedajících při CF, předseda mandátového podvýboru a člen předpisového. Snaží se, aby měl vždy odvahu dělat věci správně a byl stále mladý duchem. Zajímají ho nové myšlenky, rád diskutuje a drží směr, protože držet směr znamená jít dopředu.

kontakty

Email tomas.valek@pirati.cz
Telefon 774652O82
Osobní web https://2022.programydovoleb.cz/obec/550671-volary/550671-pirati-nk/1-tomas-valek
Facebook https://www.facebook.com/tomas.valek.355
Twitter https://twitter.com/Tommy_Valek
Mastodon https://mastodon.pirati.cz/@TomasValek

více informací

Tomáš Válek žije v Chlumu u Volar č.p. 66, kde je zastupitelem a předsedou finančního výboru města Volary (okr. Prachatice).

S dalšími kolegy v zastupitelském klubu, kterému předsedá, usiluje o otevřené město, konec střetů zájmů a odpovědné hospodaření ve Volarech, které jsou desátým nejrozlehlejším městem v republice.

Po velmi podařené kampani, při níž dosáhli skvělého úspěchu jako nová strana v zastupitelstvu, se mu povedlo následující:

Zároveň je také předsedou výboru spolku Občané a přátelé Vltavského luhu - Bürger und Freunde der Moldau-Auen, z.s., který se zaměřuje na podporu komunitního života, ochranu přírody a krajiny a setrvání šumavského rázu krajiny.

V pirátské straně působí jako místopředseda místního sdružení Prachaticka, člen republikového výboru a předseda komise předsedajících. Podílí se také na přípravě vnitrostranických předpisů - novele jednacího řádu, reformě odborů (změna ZŘKO) a dalších.

Narodil se v Uhlíkově nedaleko Volar, vyrůstal v Českých Budějovicích a žil v Praze i v Brně. Pracuje s počítači a správou sítí, proto ho i v politice zajímá hlavně transparence, digitalizace a důraz na efektivitu postupů, neboť to jsou procesy, které je ve veřejném sektoru stále třeba mít oči.

Mezi jeho záliby patří čtení knih všeho druhu, mimo jiné i fantasy, western, literatura faktu a sociologie, jízda na kole a dobré filmy, dále chová 3 koně a nějaké kočky.

zpět na detail osoby

Poslední aktualizace proběhla 23. října 2025.
Informace zde uvedené si spravuje osoba sama. Česká pirátská strana neručí za jejich pravdivost a aktuálnost.