Účastním se diskuze kolem přípravy programu, angažuji se v mezigenerační spolupráci a spoluorganizuje výlety. Věřím, že senioři jsou plnohodnotnou součástí společnosti, že jednotlivé generace se mají obohacovat, pomáhat si a respektovat se navzájem.
Jsem absolventkou FFUK oboru učitelství angličtiny a češtiny pro střední školy. Krátce po absolutoriu jsem pracovala jako editorka. Poté se ale celou svou pracovní kariéru věnuji vzdělávání. Nejprve pro Ministerstvo obrany ČR, kde jsem učila anglicky důstojníky, kteří se připravovali na zahraniční mise. Potom jsem učila 14 let na benešovském gymnáziu a zároveň pro několik jazykových škol. Další etapou byl přechod do soukromé sféry jako OSVČ, kde jsem nejprve pracovala pro několik jazykových škol, učila jsem primárně angličtinu, ale i češtinu pro cizince i Čechy. Posledních 6 let už pracuji pouze jako soukromá lektorka a překladatelka, čili OSVČ bez zaměstnavatele. Kromě toho ještě v turistické sezóně pracuji jako průvodkyně v češtině a angličtině na státním zámku Konopiště.
V Benešově žiji 16 let a o 10 let déle zde pracuji.
Ve volném čase se již od roku 2007 věnuji různým charitativním projektům v zahraničí i v České republice. V zahraničí jsem ve spolupráci s centrem Narovinu připravovala a vedla řadu seminářů na podporu metodiky pro učitele ve školách z nejvíce znevýhodněných oblastí. Po ukončení této spolupráce jsem založila nadační fond Kenya Educa, který poskytoval materiální a poradenskou činnost školám ve slumech v Keni. Po splnění vytýčených cílů byla činnost fondu ukončena.
V době covidu jsem se stala administrátorkou skupiny Benešovsko tleská, která je zaměřena na komunitní podporu. Zpočátku zejména záležitostem v době covidu, později i pro různé potřebné projekty v rámci zdejší komunity - houpačka pro handicapované děti, nákup náhradních vánočních dárků pro děti z dětského domova, za ty, které byly ukradeny, pomoc po tornádu na Moravě, nyní podpora ukrajinským uprchlíkům
Dále patří mezi mé zájmy cestování, sport, historie a kultura.
V případě úspěchu ve volbách vidím své místo v komunální pirátské politice nejen v oblasti wellbeing, tedy aby se nám tu dobře žilo. Jistě jsem pro podporu rozvoje příjemného života v Benešově tak, aby zde lidi chtěli nejen přespávat, ale aby zde chtěli žít a pracovat, a přinášeli tak prospěch nejen sobě, ale i celému městu.
To, co ale vidím jako slabou stránku, kterou bych chtěla pomoci odstraňovat, je ztráta identity Benešova. Jsem přesvědčená, že devastace historického jádra města za doby komunistického režimu vedla k vykořenění obyvatel. Jen pamětníci vědí, co kde stálo, kdo tam žil a jak působil. A proto občané Benešova nemají příliš hluboký vztah ke svému městu. Ráda bych pracovala na tom, aby se zde propojily generace a pamětníci předávali při různých aktivitách informace a hrdost na naše město rodičům a dětem, kteří jsou často novousedlíci a k městu takový vztah nemají. Pokud by opět získali ztracené kořeny, jistě by pro své město byli ochotni udělat mnohem více.
Informace zde uvedené si spravuje osoba sama. Česká pirátská strana neručí za jejich pravdivost a aktuálnost.